Lojistik hizmetlerinin her alanında hızlı olmak gerekliliği ile küreselleşen sektörde müşterilerin mallarını, hızlı bir şekilde kargo sürecinden geçirerek taşımacılık faaliyetleri yerine getirilir. Süratli lojistik hizmet çerçevesinde son teknolojik araçlar kullanılmaktadır. Ayrıca, ileri teknoloji avantajı ile depolama sistemleri  kaliteden ödün vermeden yerine getirilir. Bununla birlikte, müşterilerin talep ve siparişlerini en kısa sürede analiz ederek, gerekli olan yükleme işlemleri ve evraklar uzman ekibimiz tarafından güvenli bir şekilde hazırlanmaktadır. Müşteri memnuniyeti kapsamında malların gideceği hat üzerinde herhangi bir aksaklık çıkması durumunda, lojistik uzmanları duruma hemen müdahale ederek sorunu çok hızlı bir şekilde çözümlemektedir.

Bunun yanı sıra, süratli lojistik hizmet kapsamında yer alan navlun hizmetleri, en hızlı şekilde maliyet hesabıyla oluşturulup yerine getirilerek yüksek kalitede ve yüksek standartlarda verilmektedir. Hava, kara ve deniz yüklemelerindeki mal ve hizmetlerin çeşitliliğine göre en iyi fiyat ve en hızlı zaman uyumuyla çalışmak temel prensip olmaktadır. Tedarik zinciri kapsamında Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda gerekli olan tüm bilgilendirmeler zamanında yapılır.

Hızlı Lojistik Navlun Takip İşlemleri

Uluslararası lojistik sektörünün gün geçtikçe yaygın bir şekilde çeşitlilik göstermesiyle birlikte müşterilerin talep ve beklentileri artmaktadır. Müşterilerin çeşitli sektörel talepleri analiz edilerek iş planı oluşturulur. Süratli lojistik hizmet kapsamında en iyi çözüm önerileri ve süreç yönetimiyle, artan müşteri talepleri karşılanmaktadır. Lojistik taşımacılığına konu olan malların gümrük işlemlerinin yapılması, gümrük için gerekli olan ithalat ve ihracat dokümanlarının, faturaların ve navlun evraklarının hızlı bir şekilde hazırlanması işlemleri profesyonel düzeyde yapılır.

Bununla birlikte, malların gümrüklendikten sonraki aşamada gideceği yere kadar olan sürecin izlenmesi ve takibinin yapılması ile müşterilerin beklentileri karşılanır. Malların teslim edilme süreci, hızlı bir şekilde ve hatasız olarak yerine getirilir. Bu süreçte gerekli olan depolama işlemlerinin takip edilmesi ve ürün kontrollerinin yapılması sağlanmaktadır. Lojistik hizmetlerinde, verilen siparişlerin hemen işleme alınması için geliştirilen zaman kısaltma strateji yöntemiyle kapasite ve verimlilik arttırılmaktadır. Lojistik ticareti platformunda ve tedarik zinciri kapsamında mal ve hizmetlerin hızlı bir şekilde dolaşımına katkı sağlanarak hızlı kargolama stratejileri uygulanır.