Inter Group Lojistik  olarak Azerbaycan’ın her  yerine nakliye hizmeti vermekteyiz.  Azerbaycan parsiyel  taşımacılıkta parsiyel yük taşıyan tırlar haftanın belli günlerinde İstanbul’dan Azerbaycan’a çıkış yapar. Gümrük sahalarına teslim edilen parsiyel yükler en kısa zamanda adrese ulaştırılır. Tam adrese ulaştırılan tır taşımacılığının yanı sıra hafif ve orta tonajlı grupaj ve kargo taşımacılığı hizmeti de vermekteyiz. Hiçbir sorun ve aksaklık yaşamadan yükün adrese ulaştırılmasını sağlayan firmamız ithal ürünlerin de ülkemize taşınmasını sağlıyor.

Ülkemizden Azerbaycan’a lojistik ve nakliye ile  ihraç ettiğimiz malların ulaşması konusunda ürünlerin yükleme noktalarına sorunsuz şekilde ulaştırılmasını sağlamaktayız. Ülkemizden aktarmalı olarak yapılacak taşımalarda kaliteli hizmet çok önemlidir. İstanbuldan Bakü’e  2.274 km olup Gürcistan üzerinden Bakü’ye hiçbir aksaklık yaşanmadan mallar 5 gün içinde ulaştırılır. Geniş araç filosuna sahip olan firmamız uluslar arası karayolu tır taşımacılığına uygun bir şekilde hizmet verir.

Azerbaycan Parsiyel Taşımacılık

Azerbaycan parsiyel taşımacılıkta sigortalı ve izin belgeli escort araçlar ile en ağır yükleri bile hasarsız bir şekilde Azerbaycan’a ulaştırabilmekteyiz.  Azerbaycan’a  özellikle demir/çelik inşaat ve aksamı, temizlik malzemeleri, radyo/televizyon yayını için verici cihazları ihraç ederken ciddi oranda petrol/doğalgaz, plastik ürünleri, işlenmemiş alüminyum, organik kimyasal maddeler ithal ediyoruz.

Sonuç olarak kaliteli hizmet anlayışımızdan bir an olsun ödün vermeden yaptığımız parsiyel nakliye çalışmalarımız neticesinde tüm müşterilerimizin beğeni ve takdirlerini toplamaktayız.  Azerbaycan parsiyel nakliye çalışan firmalar arasında ön plana çıkan en önemli özelliklerimizin başında müşteri memnuniyetine odaklı çalışmalarımız gelmektedir. Mali kazanımları sürekli ikincil planda tutarak tamamen müşteri memnuniyetine odaklanan firmamız günün her anı görev başında bulunan deneyimli ve uzman personellerimiz vasıtası ile son derece kaliteli işler çıkarmaktayız.