HİZMETLERİMİZ

İnter Group Lojistik, özellikle komple ve parsiyel lojistik taşımalar konusunda uzmanlaşmış uluslararası bir nakliye şirketidir. İnter Group Lojistik piyasanın ihtiyacı olan, kusursuz doğru teslimat yapmayı ilke edinmiş uzman proje ekibiyle lojistiğine yönelik olarak hizmet vermektedir. Müşterilerine yüklerin alımından, teslimine kadar A’dan Z’ye tüm işlemleri tek elde toplayan kapsayıcı hizmet verir.

Yoğunlaşmış olduğumuz bölgeler CIS (Rusya, Ukrayna, Azerbaycan, Gürcistan, Beyaz Rusya, Ermenistan, Kazakistan, Kırgızistan, Moldova, Özbekistan, ve Tacikistan’dır.), Baltık ve İskandinav (Estonya, Letonya, Litvanya, İsveç, Norveç, Danimarka, Finlandiya, İzlanda, Almanya, Polonya) Ülkeleri olmasına karşın, geniş Agent Network’ümüz ile hemen hemen Dünya’da ki her varış noktasına door to doorolarak deniz, hava, kara ve demiryolu ile servis sağlanmaktadır.

Uzmanlığımızın temeli olan, yük taşımacılığında güvenliğin en önemli unsur olduğunu biliyoruz. Hepimiz kazaların önlenebilir ve güvenliğimiz konusunda uzman bir proje yönetiminin gerekli olduğuna inanıyoruz. Bizim için müşterilerimizin değerli yüklerinin ve çalışanların güvenliği en ön sırada gelmektedir.