Özbekistan ile gün geçtikçe artan ticari ilişkilerimiz kaliteli bir taşımacılığı ihtiyaç kılmıştır. Türk firmalarının Özbekistan için yapılan yatırımları bu ihtiyacı daha önemli bir konuma getiriyor. İhracat, ithalat ilişkilerinde taşımanın ne kadar gerekli olduğunu biliyor ve sizlere layıkıyla hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

 

 Özbekistan Parsiyel Taşımacılık

 Özbekistan parsiyel taşımacılık; başkenti Taşkent ile İstanbul arası 4.623 km olduğundan genellikle kara taşımacılığı tercih edilerek yapılmaktadır. Özbekistan parsiyel ihracat, ithalat ve transit nakliye konusunda sektörde en iyiler arasında yerini alan Inter Group Lojistik yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarak başta Taşkent, Namangan, Semerkant, Andican, Buhara, Fergana, Hokand, Nukus, Karşi, Çirçig, Angren, Urgenç olmak üzere Özbekistan’ın tüm şehirlerine firmamıza ait araçlarla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

 Özbekistan parsiyel nakliye, ürünlerin niteliğine göre değişik özelliklere sahip ve son model araçlarla yapılmaktadır. Pek çok ürün çeşidi ithal edildiğinden,  Özbekistan kara yolu taşımacılığı için bazen frigofrik araçlar, bazen TIR’lar ve bazen de lowbed araçlar kullanılmaktadır. Parsiyel yüklerinin Özbekistan’ın her hangi bir şehrine ulaştırılması en fazla  6-10 gün sürmektedir ve ilgili gümrük yerlerine ulaştırılmaktadır. İhracat kayıtlı, gümrüklü olarak gönderilmesi düşünülen taşınabilir kolili, paletli, çuvallı, kasalı, sandıklı her türlü parsiyel yükün Özbekistan’a taşınmasını tamamı sigorta güvencesinde bulunan tırlarımız ile gerçekleştiriyoruz.

 Sonuç olarak kaliteli hizmet anlayışımızdan bir an olsun ödün vermeden yaptığımız parsiyel nakliye çalışmalarımız neticesinde tüm müşterilerimizin beğeni ve takdirlerini toplamaktayız. Özbekistan parsiyel nakliye çalışan firmalar arasında ön plana çıkan en önemli özelliklerimizin başında müşteri memnuniyetine odaklı çalışmalarımız gelmektedir. Mali kazanımları sürekli ikincil planda tutarak tamamen müşteri memnuniyetine odaklanan firmamız günün her anı görev başında bulunan deneyimli ve uzman personellerimiz vasıtası ile son derece kaliteli işler çıkarmaktayız.

 

Özbekistan Nakliyede İhracat İthalat

 Özbekistan’da Türk sermayeli 1100 civarında şirket bulunmaktadır. Her geçen sene Özbekistan ile ithalat ihracat ilişkilerimiz daha da artış göstermektedir. Başlıca ihracat kalemleri olarak Petrol gazları, otomotiv, pamuk, bakır, radyoaktif elementler, altın, yaş meyve, çinko gelmektedir. Başlıca ithalat kalemleri ise Otomotiv aksamları, ilaç, petrol yağları, ahşap ürünleridir. Bu iki ülke arasında olan zengin ticaret ilişkisinde bizde yerimizi alıp sizlere hizmet etmekten mutluluk duyacağız.