Gürcistan, 3.7 milyon nüfusuyla Kafkasların ve dolayısıyla Asya’nın küçük devletlerinden biridir. Türklerin sadece kimlikleriyle seyahat edebilmeleri, Gürcistan’ı popüler hale getiriyor. Dolayısı ile bu komşu ülke ile ticari ilişkilerimizi hatrı sayılır hale getirmekte. Ticaret’te nakliye işlemleri, ürünün/malın adresine güvenli bir şekilde ulaşması ticaretin olmazsa olmaz en önemli yapı taşıdır. İhracat, ithalat ilişkilerinde taşımanın ne kadar gerekli olduğunu biliyor ve sizlere layıkıyla hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Gürcisatan Parsiyel Taşımacılık

Gürcistan parsiyel taşımacılık; başkenti Tiflis ile İstanbul arası 1.635 km olduğundan genellikle kara taşımacılığına olan talep fazladır. Gürcistan parsiyel ihracat, ithalat ve transit nakliye konusunda sektörde en iyiler arasında yerini alan Inter Group Lojistik yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarak başta Tiflis, Batum, Kutaisi, Gori, Mtskheta, Stepantsminda, Telavi, Siğnaği, Borjomi ve Zugdid olmak üzere Gürcistan’ın tüm şehirlerine firmamıza ait araçlarla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Tiflis ve Batum, ülkenin, dünyaca ünlü iki şehridir. Batum, Gürcistan’ın en önemli turizm ve liman kentidir. Yine de Türkiye’den kara yolu ile taşımacılığa ilgi daha fazladır.

Gürcistan parsiyel nakliye, ürünlerin niteliğine göre değişik özelliklere sahip ve son model araçlarla yapılmaktadır. Pek çok ürün çeşidi ithal edildiğinden, Gürcistan kara yolu taşımacılığı için bazen frigofrik araçlar, bazen TIR’lar ve bazen de lowbed araçlar kullanılmaktadır. Parsiyel yüklerinin Gürcistanın’ın her hangi bir şehrine ulaştırılması en fazla 3-6 gün sürmektedir ve ilgili gümrük yerlerine ulaştırılmaktadır. İhracat kayıtlı, gümrüklü olarak gönderilmesi düşünülen taşınabilir kolili, paletli, çuvallı, kasalı, sandıklı her türlü parsiyel yükün Gürcistan’a taşınmasını tamamı sigorta güvencesinde bulunan tırlarımız ile gerçekleştiriyoruz.

Sonuç olarak kaliteli hizmet anlayışımızdan bir an olsun ödün vermeden yaptığımız parsiyel nakliye çalışmalarımız neticesinde tüm müşterilerimizin beğeni ve takdirlerini toplamaktayız. Gürcistan parsiyel nakliye çalışan firmalar arasında ön plana çıkan en önemli özelliklerimizin başında müşteri memnuniyetine odaklı çalışmalarımız gelmektedir. Mali kazanımları sürekli ikincil planda tutarak tamamen müşteri memnuniyetine odaklanan firmamız günün her anı görev başında bulunan deneyimli ve uzman personellerimiz vasıtası ile son derece kaliteli işler çıkarmaktayız.

 Gürcistan Nakliyede İhracat İthalat

Gürcistan’a olan başlıca ihraç ürünlerimiz; elektrikli makina ve cihazlar, izole edilmiş tel, kablo, elektrik iletkeni, fiber optik kablolar, metallerden nihai ürünler, demir veya çelik inşaat, giyim eşyası ve aksesuarlarıdır. İthal edilen ürünlerimiz ise giyim eşyası ve aksesuarları, demir ve çelik, demir, alaşımsız çelik karbondur. Bu iki ülke arasında olan ticaret ilişkisinde bizde yerimizi alıp sizlere hizmet etmekten mutluluk duyacağız.