İsveç Avrupa’nın en gelişmiş başkentlerinden birisidir. Stockholm ülkenin en büyük şehridir. İsveç; Türkiye ile olan ithalatını ve ihracatını kara yolundan yapmaktadır. Bu yoğun ticaret trafiğinde Inter Group Lojistik olarak sizlere kaliteli, profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

 

İsveç Parsiyel Taşımacılık

 İsveç parsiyel taşımacılık; başkenti Stokholm ile İstanbul arası 3.277 km olduğundan genellikle kara taşımacılığı tercih edilerek yapılmaktadır. İsveç parsiyel ihracat, ithalat ve transit nakliye konusunda sektörde en iyiler arasında yerini alan Inter Group Lojistik yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarak başta Stokholm olmak üzere Malmö, Göteborg, Uppsala, Umea, Kiruna, Gavie, Linköping, Lund, Halmstad, Visby, Jönköpping, Helsinborg, Karlstad, Vasteras, Vaxjö, Lulea, Boras, Örebro, Eskilstuna, Söderstaje, Kalmar, Norrköping gibi İsveç’in tüm şehirlerine firmamıza ait araçlarla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

 İsveç parsiyel nakliye, ürünlerin niteliğine göre değişik özelliklere sahip ve son model araçlarla yapılmaktadır. Pek çok ürün çeşidi ithal edildiğinden, İsveç kara yolu taşımacılığı için bazen frigofrik araçlar, bazen TIR’lar ve bazen de lowbed araçlar kullanılmaktadır. Parsiyel yüklerinin İsveç’in her hangi bir şehrine ulaştırılması en fazla 7-13 gün sürmektedir ve ilgili gümrük yerlerine ulaştırılmaktadır. İhracat kayıtlı, gümrüklü olarak gönderilmesi düşünülen taşınabilir kolili, paletli, çuvallı, kasalı, sandıklı her türlü parsiyel yükün İsveç’e taşınmasını tamamı sigorta güvencesinde bulunan tırlarımız ile gerçekleştiriyoruz.

 Sonuç olarak kaliteli hizmet anlayışımızdan bir an olsun ödün vermeden yaptığımız parsiyel nakliye çalışmalarımız neticesinde tüm müşterilerimizin beğeni ve takdirlerini toplamaktayız. İsveç parsiyel nakliye çalışan firmalar arasında ön plana çıkan en önemli özelliklerimizin başında müşteri memnuniyetine odaklı çalışmalarımız gelmektedir. Mali kazanımları sürekli ikincil planda tutarak tamamen müşteri memnuniyetine odaklanan firmamız günün her anı görev başında bulunan deneyimli ve uzman personellerimiz vasıtası ile son derece kaliteli işler çıkarmaktayız.

 

İsveç Nakliyede İhracat İthalat

İsveç ile başlıca İhraç Ürünlerimiz; İhraç edilen başlıca ürünler otomobil, steyşın vagonlar, yarış arabaları, eşya taşımaya mahsus motorlu araçlar, tekstil ürünleri, krom cevherleri ve konsantreleri, buzdolaplarıdır ve İthal edilen başlıca ürünler demir cevherleri ve konsantreleri, kaolin, inorganik madde sıvanmış kağıtlar, demir/çelik döküntü ve hurdaları, ilaçlardır.