Finlandiya günümüzde yüksek yaşam standartları ve eğitim sistemi ile küresel tanınırlılığa sahip dünyanın en yaşanabilir ülkelerinden biridir. 5 milyondan fazla nüfusu ile iş ve eğlence imkanı sunan Helsinki şehri, ekonomik zenginliği, teknoloji alanında yaptığı yenilikçi girişimleri ile ülkeye gelen uluslararası öğrenciler için son yılların en popüler eğitim destinasyonlarından biri haline gelmiştir. Finlandiya; Türkiye ile olan ithalatını ve ihracatını kara yolundan yapmaktadır. Bu yoğun ticaret trafiğinde Inter Group Lojistik olarak sizlere kaliteli, profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

 

Finlandiya Parsiyel Taşımacılık

 Finlandiya parsiyel taşımacılık; başkenti Helsinki ile İstanbul arası 3.257 km olduğundan genellikle kara taşımacılığı tercih edilerek yapılmaktadır. Finlandiya parsiyel ihracat, ithalat ve transit nakliye konusunda sektörde en iyiler arasında yerini alan Inter Group Lojistik yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarak başta Helsinki olmak üzere Oulu, Tampere, Rovaniemi, Turku, Espoo, Vantaa, Kaunianien, Joensuu, Kotka, Lahti, Kokkola, Jyvaskyla, Raahe, Kuopio, Vaasa, Lappeenranta, Porvoo, Savonlinna, Kuusamo gibi Finlandiya’nın tüm şehirlerine firmamıza ait araçlarla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

 Finlandiya parsiyel nakliye, ürünlerin niteliğine göre değişik özelliklere sahip ve son model araçlarla yapılmaktadır. Pek çok ürün çeşidi ithal edildiğinden, Finlandiya kara yolu taşımacılığı için bazen frigofrik araçlar, bazen TIR’lar ve bazen de lowbed araçlar kullanılmaktadır. Parsiyel yüklerinin Finlandiya’nın her hangi bir şehrine ulaştırılması en fazla 7-18 gün sürmektedir ve ilgili gümrük yerlerine ulaştırılmaktadır. İhracat kayıtlı, gümrüklü olarak gönderilmesi düşünülen taşınabilir kolili, paletli, çuvallı, kasalı, sandıklı her türlü parsiyel yükün Finlandiya’ya taşınmasını tamamı sigorta güvencesinde bulunan tırlarımız ile gerçekleştiriyoruz.

 Sonuç olarak kaliteli hizmet anlayışımızdan bir an olsun ödün vermeden yaptığımız parsiyel nakliye çalışmalarımız neticesinde tüm müşterilerimizin beğeni ve takdirlerini toplamaktayız. Finlandiya parsiyel nakliye çalışan firmalar arasında ön plana çıkan en önemli özelliklerimizin başında müşteri memnuniyetine odaklı çalışmalarımız gelmektedir. Mali kazanımları sürekli ikincil planda tutarak tamamen müşteri memnuniyetine odaklanan firmamız günün her anı görev başında bulunan deneyimli ve uzman personellerimiz vasıtası ile son derece kaliteli işler çıkarmaktayız.

 

Finlandiya Nakliyede İhracat İthalat

Finlandiya ile ihraç edilen başlıca ürünler; otomobil, kara taşıtları için aksam ve parçalar, karo küpler vb. eşya, televizyon alıcıları, ev tekstil ürünleridir. İthal edilen başlıca ürünler sodalı ve sülfatlı odun hamuru, kaolin, inorganik madde sıvanmış kağıtlar, alaşımlı çeliklerden yassı madde mamulüdür.