Kuzey Avrupa’da yer alan Baltık Bölgesi’nin üç ülkesinden biri olan Letonya‘nın sınırları kuzeyde Estonya’yla, güneyde Litvanya’yla doğuda Rusya Fedarasyonu ve Belarus ile çizilmiştir. Coğrafi olarak önemli komşularının olduğu Letonya; Avrupa’da merkezi konumda ki ülkelerden biridir dersek yanılmış olmayız. Letonya Parsiyel Taşımacılıkta, Inter Group Lojistik olarak sizlere kaliteli, profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Letonya Parsiyel Taşımacılık

Letonya parsiyel taşımacılık; başkenti Riga ile İstanbul arası 2.862 km olduğundan genellikle kara taşımacılığı tercih edilerek yapılmaktadır. Letonya parsiyel ihracat, ithalat ve transit nakliye konusunda sektörde en iyiler arasında yerini alan Inter Group Lojistik yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarak başta Ulan Bator, Erdenet, Darkhan, Choibalsan, Ölgii, Sainshand, Ulaangom, Khovd, Mörön, Uliastai, Sükhbaatar, Bayankhongor, Arvaikheer, Tsetserleg, Züünkharaa, Altai, Zuunmod, Bulgan, Nalaikh, Baruun-Urt, Mandalgovi, Dalanzadgad, Öndörkhaan, Choir ve Tosontsengelolmak üzere Letonya’nın tüm şehirlerine firmamıza ait araçlarla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Letonya parsiyel nakliye, ürünlerin niteliğine göre değişik özelliklere sahip ve son model araçlarla yapılmaktadır. Pek çok ürün çeşidi ithal edildiğinden, Letonya kara yolu taşımacılığı için bazen frigofrik araçlar, bazen TIR’lar ve bazen de lowbed araçlar kullanılmaktadır. Parsiyel yüklerinin Letonya’nın her hangi bir şehrine ulaştırılması en fazla 4-8 gün sürmektedir ve ilgili gümrük yerlerine ulaştırılmaktadır. İhracat kayıtlı, gümrüklü olarak gönderilmesi düşünülen taşınabilir kolili, paletli, çuvallı, kasalı, sandıklı her türlü parsiyel yükün Letonya’ya taşınmasını tamamı sigorta güvencesinde bulunan tırlarımız ile gerçekleştiriyoruz.

Sonuç olarak kaliteli hizmet anlayışımızdan bir an olsun ödün vermeden yaptığımız parsiyel nakliye çalışmalarımız neticesinde tüm müşterilerimizin beğeni ve takdirlerini toplamaktayız. Letonya parsiyel nakliye çalışan firmalar arasında ön plana çıkan en önemli özelliklerimizin başında müşteri memnuniyetine odaklı çalışmalarımız gelmektedir. Mali kazanımları sürekli ikincil planda tutarak tamamen müşteri memnuniyetine odaklanan firmamız günün her anı görev başında bulunan deneyimli ve uzman personellerimiz vasıtası ile son derece kaliteli işler çıkarmaktayız.

 Letonya Nakliyede İhracat İthalat

Letonya başlıca ihraç ürünlerimiz elektrikli su ısıtıcıları, elektrotermik cihazlar, ortam ısıtıcıları, saç ve el kurutucuları, ütüler, radyatör, motorlu hava püskürtücüler, kakao içermeyen şeker mamulleri, makine, kişisel temizlik ürünleri, gıda ve sobadır. Başlıca ithal ürünlerimiz; örme tekstil ürünleri (kazak, süveter, hırka, yelek vb.), şallar, eşarplar, fularlar, kaşkollar, peçelerdir.